Mavi Doğa Yeşil Sarı Ekonomik Güvenli
ANA SAYFA KURUMSAL ABONELİK İÇ TESİSAT DOĞAL GAZ İLETİŞİM
KURUMSAL
SelÇukGAZ Hakkında
Bilgi Toplumu Hizmetleri
Kişisel Verilerin Korunması
Sözleşmeler
Organizasyon Şeması
Kurumsal Çalışma İlkelerimiz
Doğal Gaza Kavuşma Gerçeği
Sosyal Sorumluluk
SelÇukGAZ ve ÇEVRE
İnsan Kaynakları
Tanıtım Faaliyetlerimiz
Fotoğraf Galerisi
Basında SelÇukGAZ
Bilgi Edinme
Linkler
Belgeler
Kurumsal Dökümanlar
Gizlilik Sözleşmesi
İletişim
SelÇukGAZ HAKKINDA
SelÇukGAZ, Seydişehir ve Çumra ilçelerinin doğal gaz ihtiyacını karşılamaya yönelik yatırım ve işletme çalışmalarını gerçekleştirmek, konut ve sanayi şebekelerinde doğal gaz kullanımını sağlamak amacıyla Cengiz Holding bünyesinde kurulmuştur. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından 22.11.2007 tarih ve DAG/1383-6/167 sayılı karar ile Seydişehir ve Çumra şehirlerinden oluşan dağıtım bölgesinde doğal gaz dağıtım faaliyeti yapmak üzere yetkilendirilmiştir.
 
MİSYONUMUZ
Dağıtım faaliyetlerinde ileri teknoloji kullanarak; temiz, konforlu ve ekonomik enerji olan doğal gazı Seydişehir ve Çumra halkının hizmetine güvenli bir şekilde sunmaktır.
VİZYONUMUZ
Doğal gaz dağıtım faaliyetlerinde sektörde örnek teşkil edecek şekilde yer almaktır.
KALİTE POLİTİKAMIZ
Doğal gaz dağıtım faaliyetlerinde; kalite yönetim şartlarına uyarak, tüm personelimizin katılımıyla sistemin etkinliğini sürekli iyileştirerek, yasal şartlar çerçevesinde müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
 

BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ


Doğal gaz dağıtım faaliyetlerinde, bilgi güvenliği yönetim sistemi şartlarına uyarak şirketimizin prestijinin ve farkındalığın artırılması, risklerin sınırlandırılması, tüm tarafların bilgi varlıklarının gizliliğinin, bütünselliğinin ve erişebilirliğinin sağlanması ile etkinliği sürekli iyileştirerek, yasal şartlar çerçevesinde tüm çalışanlarımız ve paydaşlarımız katılımını sağlamaktadır.
 
 
 
Copyright © 2014 Selçuk Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. - Gizlilik Sözleşmesi
Created by Side Bilişim
Hızlı Erişim Menüsü